Deutsch Version

Ubytování je v současnosti omezeno pouze pro pozvané hosty, děkujeme za pochopení. Netradiční venkovské rodinné ubytování ve velké podkrovní místnosti s obytným a jídelním koutem, dvěma rozkládacími gauči a zajímavým výhledem ze střešních oken. Koupelna a toaleta jsou přístupné přes předsíňku. Kapacita: 4 místa na dvou dvoulůžkových gaučích + dětská postýlka či přistýlka na matraci.

Cena za ubytování: podkrovní apartmán 1200 Kč /1. noc, 1000 Kč další noci bez ohledu na počet návštěvníků. Stravování si zajišťují návštěvníci sami, po dohodě možnost společného stravování s rodinou hostitelů. V apartmánu k dispozici vybavená kuchyňská linka, elektronické klávesy, televize, lednice, wifi připojení k internetu.

V domě je sklípek se samoobslužným občerstvením, na zahradě je ohniště s posezením, pískoviště a další dětské radosti. Vyžití v bezprostředním okolí: naučné Semanínské stezky, knajpoviště, expozice Semanínská renesance v kostele svatého Bartoloměje, obranná zvonice, jezdecký klub pana Bittla, výletní hospoda Chata Maxe Švabinského na Kozlovském kopci aj.

O domu

Postaven byl v roce 1840 jako venkovská fara. Poslední farář odešel v roce 1945. Dům je postavený z opuky, má zachovány některé původní podlahy, vnitřní okna, sklep, pískovcové stavební díly a krovy. Aktuální úpravy domu i jeho venkovního příslušenství podtrhují venkovský typ bydlení. Na zahradě se příležitostně pořádají společenské akce a veřejná hrnčířská dílna. Občerstvení ve sklepě a pstruhové jezírko . Dům sousedí s areálem kostela sv. Bartoloměje.

Interiér

Exteriér


Občerstvení ve sklepě a pstruhové jezírko


Kontakt

Ubytování je aktuálně omezeno, viz výše. Dotazy na telefonu 608 731 830,
nebo na emailu rozmaryn@seznam.cz

Zpět